Vaillant Servisi
0212 231 12 31

1688 Kere Okundu
Vaillant Servisi

Vaillant servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Vaillant marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Vaillant ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Vaillant servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Vaillant teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Vaillant tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Vaillant teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Vaillant servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Vaillant tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgesel arızalı Vaillant ürünleri için Vaillant servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Vaillant servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Vaillant servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Vaillant servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Vaillant servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Vaillant servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Vaillant servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Vaillant tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Vaillant ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Vaillant servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Vaillant servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Vaillant tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Vaillant teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Vaillant Servis Hizmetleri

Vaillant Doğalgaz Sobası Servisi

Vaillant Klima Servisi

Vaillant Klima Bakımı

Vaillant Klima Montaj ve Demontaj

Vaillant Klima Bakır Boru Tesisatı

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Bakımı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguven.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguven.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.