Raks Doğalgaz Sobası Servisi
0212 234 42 34

1249 Kere Okundu

İstanbul Avrupa yakasındaki semtlere aynı gün Raks doğalgaz sobası servisi hizmetimiz vardır. Raks doğalgaz sobası tamir ve bakımı, uzman teknik servis elemanlarımız tarafından yapmaktadır. Özel Raks Teknik Servisi, Raks doğalgaz sobası için size en mükemmel hizmeti sunmakta ve olağanca gücü ile çalışmaktadır.

Doğalgaz Sobası Servisi

Raks Doğalgaz Soba Servisi donanımlı, uzman teknik servis personeli ile gezici servis araçları sayesinde hızlı Raks doğalgaz sobası servis hizmeti vermektedir. Merkezimizi aradığınız andan itibaren kısa bir süre sonra en yakın servis aracımızı size yönlendiriyoruz.

Raks Doğalgaz Soba Servisi konusunda deneyimli ve profesyonel teknik servis ekibi ile parça garantili, hızlı ve uygun fiyatlarda vermekte.

Raks Doğalgaz Sobası Kullanmadan önce yapılması gerekenler

Tesisat Kontrolü
  • LPG veya Doğalgaz bağlantılarında mutlaka sızdırmazlık kontrolünü yaptırınız.
  • Sızdırmazlık kontrolü sabun köpüğü veya özel sızdırmazlık köpüğü ile yapılmalıdır.
  • Kesinlikle alevle (kibirt, çakmak v.s.)kontrol etmeyiniz.
Gaz Kaçağı Hissediyorsanız
  • Gaz vanasını veya detantörü kapatınız.
  • Elektrik düğme ve prizlerine hiç ellemeyiniz. (Elektrikli cihazları ampul,lamba gibi açıp kapamayınız).
  • Alev veya kıvılcım çıkarabilecek hiçbir iş yapmayınız.
  • Pencere açarak ortamın derhal havalandırılmasını sağlayınız. Hemen dışarı çıkarak cihazınıza ait yetkili servisi veya gaz şirketlerini arayınız.

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguven.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguven.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.