Profilo Elektrik Süpürgesi Servisi
0212 248 02 48

2307 Kere Okundu
Profilo Elektrik Süpürgesi Servisi

Firmamız sadece İstanbul Şişli ilçesi için atölyemize gelen cihazlara Profilo elektrik süpürgesi servis hizmeti vermektedir. Şişli dışında bir semtte oturuyor ve Profilo elektrik süpürgeniz için servis arıyorsanız, Profilo genel merkezini aramanız gerekmektedir. Profilo elektrik süpürgesi tamir ve bakımı, uzman teknik servis elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Servisimiz, Profilo elektrik süpürgesi için size en mükemmel hizmeti sunmakta ve güncellenen cihaz teknolojilerini sürekli takip etmektedir.

Elektrik süpürgesi servisi donanımlı, uzman teknik servis personeli ile uygun servis malzemeleri bulunan atölyesi sayesinde hızlı elektrik süpürgesi servis hizmeti vermektedir. Merkezimizi gelerek elektrik süpürgenizi bırakabilir, kısa süre içerisinde cihazınızı çalışır bir şekilde alabilirsiniz.

Elektrik Süpürgesi Servisi konusunda deneyimli ve profesyonel teknik servis ekibi ile parça garantili, hızlı ve uygun fiyatlarda vermekte.

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguven.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguven.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.