Nişantaşı Aeg Servisi
0212 248 02 48

1020 Kere Okundu
Nişantaşı Aeg Servisi

Nişantaşı Aeg Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Nişantaşı semtine Aeg Servis hizmeti sunmaktadır.

Aeg marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Aeg Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün içerisi ya da en geç ertesi güne servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Aeg Servisi 'ni aradığınızda acil servis isteğinde de bulunabilirsiniz. Servis isteğiniz hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Nişantaşı Aeg Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Nişantaşı Aeg Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Nişantaşı Aeg Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurarakda isteyebilirsiniz.

Nişantaşı ve yakın semtlere Aeg servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Aeg Servis Hizmetleri

Nişantaşı Aeg Beyaz Eşya Servisi

Nişantaşı Aeg Bulaşık Makinesi Servisi

Nişantaşı Aeg Buzdolabı Servisi

Nişantaşı Aeg Çamaşır Makinesi Servisi

Nişantaşı Aeg Kurutma Makinesi Servisi

Nişantaşı Aeg Ocak Servisi

Nişantaşı Aeg Klima Servisi

Nişantaşı Aeg Klima Bakımı

Nişantaşı Aeg Klima Montaj ve Demontaj

Nişantaşı Aeg Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguven.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguven.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.