Karaköy Altus Servisi
0212 246 02 46

986 Kere Okundu
Karaköy Altus Servisi

Karaköy Altus Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Karaköy semtine Altus Servis hizmeti sunmaktadır.

Altus marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Altus Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün içerisi ya da en geç ertesi güne servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Altus Servisi 'ni aradığınızda acil servis isteğinde de bulunabilirsiniz. Servis isteğiniz hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Karaköy Altus Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Karaköy Altus Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Karaköy Altus Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Karaköy ve yakın semtlere Altus servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Karaköy Altus Servis Hizmetleri

Karaköy Altus Beyaz Eşya Servisi

Karaköy Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Karaköy Altus Buzdolabı Servisi

Karaköy Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Karaköy Altus Fırın Servisi

Karaköy Altus Ocak Servisi

Karaköy Altus Elektrik Süpürgesi Servisi

Karaköy Altus Klima Servisi

Karaköy Altus Klima Bakımı

Karaköy Altus Klima Montaj ve Demontaj

Karaköy Altus Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguven.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguven.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.