Hamidiye Electrolux Servisi
0212 248 02 48

731 Kere Okundu
Hamidiye Electrolux Servisi

Hamidiye Electrolux Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Hamidiye semtine Electrolux Servis hizmeti sunmaktadır.

Electrolux marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Electrolux Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Electrolux Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Hamidiye Electrolux Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Hamidiye Electrolux Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Hamidiye Electrolux Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Hamidiye ve yakın semtlere Electrolux servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Hamidiye Electrolux Servis Hizmetleri

Hamidiye Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Hamidiye Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi

Hamidiye Electrolux Buzdolabı Servisi

Hamidiye Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Hamidiye Electrolux Fırın Servisi

Hamidiye Electrolux Kurutma Makinesi Servisi

Hamidiye Electrolux Ocak Servisi

Hamidiye Electrolux Elektrik Süpürgesi Servisi

Hamidiye Electrolux Klima Servisi

Hamidiye Electrolux Klima Bakımı

Hamidiye Electrolux Klima Montaj ve Demontaj

Hamidiye Electrolux Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguven.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguven.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.