General Electric Servisi
0212 234 42 34

1806 Kere Okundu
General Electric Servisi

General Electric servis teknolojinin önde gelen liderlerinden General Electric marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız General Electric ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. General Electric servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile General Electric teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için General Electric tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. General Electric teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için General Electric servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. General Electric tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı General Electric ürünleri için General Electric servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. General Electric servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için General Electric servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz General Electric servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

General Electric servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. General Electric servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli General Electric servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız General Electric tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda General Electric ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. General Electric servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. General Electric servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için General Electric tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. General Electric teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

General Electric Servis Hizmetleri

General Electric Beyaz Eşya Servisi

General Electric Buzdolabı Servisi

General Electric Çamaşır Makinesi Servisi

General Electric Bulaşık Makinesi Servisi

General Electric Klima Servisi

General Electric Klima Bakımı

General Electric Klima Montaj ve Demontaj

General Electric Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguven.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguven.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.