Fellini Servisi
0212 248 02 48

1797 Kere Okundu
Fellini Servisi

Fellini servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Fellini marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Fellini ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Fellini servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Fellini teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Fellini tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Fellini teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Fellini servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Fellini tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Fellini ürünleri için Fellini servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Fellini servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Fellini servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Fellini servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Fellini servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Fellini servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Fellini servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Fellini tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Fellini ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Fellini servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Fellini servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Fellini tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Fellini teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Fellini Servis Hizmetleri

Fellini Kombi Servisi

Fellini Kombi Bakımı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguven.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguven.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.