Çeliktepe Aeg Servisi
0212 234 00 45

1013 Kere Okundu
Çeliktepe Aeg Servisi

Çeliktepe Aeg Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Çeliktepe semtine Aeg Servis hizmeti sunmaktadır.

Aeg marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Aeg Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün içerisi ya da en geç ertesi güne servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Aeg Servisi 'ni aradığınızda acil servis isteğinde de bulunabilirsiniz. Servis isteğiniz hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Çeliktepe Aeg Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Çeliktepe Aeg Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Çeliktepe Aeg Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurarakda isteyebilirsiniz.

Çeliktepe ve yakın semtlere Aeg servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Aeg Servis Hizmetleri

Çeliktepe Aeg Beyaz Eşya Servisi

Çeliktepe Aeg Bulaşık Makinesi Servisi

Çeliktepe Aeg Buzdolabı Servisi

Çeliktepe Aeg Çamaşır Makinesi Servisi

Çeliktepe Aeg Kurutma Makinesi Servisi

Çeliktepe Aeg Ocak Servisi

Çeliktepe Aeg Klima Servisi

Çeliktepe Aeg Klima Bakımı

Çeliktepe Aeg Klima Montaj ve Demontaj

Çeliktepe Aeg Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguven.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguven.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.