Bosch Servisi
0212 234 00 45

2127 Kere Okundu
Bosch Servisi

Bosch servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Bosch marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Bosch ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Bosch servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Bosch teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Bosch tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Bosch teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Bosch servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Bosch tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Bosch ürünleri için Bosch servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Bosch servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Bosch servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Bosch servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Bosch servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Bosch servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Bosch servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Bosch tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Bosch ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Bosch servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Bosch servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Bosch tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Bosch teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bosch Servis Hizmetleri

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch Fırın Servisi

Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Bosch Ocak Servisi

Bosch Elektrik Süpürgesi Servisi

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Bakımı

Bosch Klima Montaj ve Demontaj

Bosch Klima Bakır Boru Tesisatı

Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Bakımı

Bosch Şofben Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguven.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguven.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.